Česko - slovenský odpust 2023
Kdy: 3. 6. 2023 17:00 – 4. 6. 2023 20:00
Kde: Centrum obce
Vážení občané,
ve dnech 3. a 4. června se můžete těšit na oslavy tentokrát Česko - slovenského odpustu. A na to, kdo u nás letos vystoupí se můžete podívat v příloze. Další informace budou aktuálně doplňovány.
- Multiinstrumentalista a písničkářka Kaczi původem z Beskyd, která skrze svou vlastní tvorbu balancuje mezi folkem, popem a šansonem.
- Skupina Hodiny započala svou existenci v roce 2016, a to rovnou velmi povedeným hitem Stmívání. Od té doby má tato tříčlenná formace – frontman, zpěvák a kytarista Tomáš Sehnal, kytarista Daniel Hlaváč a bubeník Josef Sýba Sýbek – za sebou stovky koncertů a řadu hitových singlů, které se těší velké oblibě českého publika a fanoušků. Dá se říci, že Hodiny jsou již nedílnou součástí české popové scény a mezi jejich úspěchy lze mimo jiné zařadit 7x vítězství v Music Chart na Evropě 2 a další hitparádová prvenství na rádiích po celé republice.
- Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Poprvé si získal pozornost publika jako frontman rockové kapely Žentour. V roce 1992 se Janek vydává na samostatnou dráhu. Jeho první sólové album „Na ptáky jsme krátký“ bylo natolik úspěšné, že se stal skutečnou megahvězdou šoubyznysu. Jeho úspěch byl potvrzen mnoha prestižními oceněními. V roce 1997 obdržel Janek cenu Česká Gramy (Zlatý Anděl) přímo z rukou Chrise Rea jako zpěvák roku. Mezi jeho další velmi úspěšné projekty patří muzikály Hamlet, Galileo, Vánoční zázrak, IAGO…
- Kapela Sám Sebou pochází z Jamníka nedaleko Spišské Nové Vsi. Vznikla v roce 2010 a hned začala se skládáním vlastních skladeb. V roce 2011 se kapela přihlásila do soutěže „Starter“, kde se umístila mezi 400 přihlášených účinkujících na druhém místě v rámci slovenských kapel. Za dobu svého působení na hudební scéně vydali tito šikovní východniari několik studiových alb, natočili desítky videoklipů a odehráli mnoho koncertů na Slovensku a v České republice.
- Jam & Bazar, revivalová kapela z Vrchlabí nabízí pecky, které všichni dobře znáte a které oslovují již několik generací! To nejlepší z let sedmdesátých, osmdesátých, ale i devadesátých ve stylové nadupané show. ABBA, Boney M, Suzi Quatro, Blondie, Baccara, Donna Summer, atd., filmové a muzikálové melodie světové i české - to je kapela Jam & Bazar. Na vlastní kůži tak můžete pocítit tu pravou retro atmosféru.
- Program pro děti s oblíbenou Majdou (Magdaléna Reifová) z televizního pořadu Kouzelná školka a Petra Vacka, kterého můžete znát rovněž z TV.
- Kouzelník Ondřej Sládek je mladý kouzelník a velmi zručný manipulátor, je mistr České republiky v moderní magii a nejlepší manipulátor České republiky. Je vítězem řady českých i mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů.
- Kristína Peláková, známější pod uměleckými jmény Kristína a Kristina, je velmi úspěšná slovenská zpěvačka, která mimo jiné reprezentovala Slovensko na pěvecké soutěži Eurovision Song Contest 2010. Píseň „Horehronie“, kterou reprezentovala Slovensko, se stala celonárodním hitem a v řebříčku nejhranějších songů IFPI se udržela víc než 100 týdnů.
Další informace
Adresa místa konání
Časová náročnost
Doba trvání: 1,1 dníOrganizátor
Kulturní komiseDatum poslední aktualizace: 8. 2. 2023 16:32